İade Şartları

E-Ticaret sitemizden almış olduğunuz ürünü, sadece, camasirdeposu.com'dan kaynaklanan, yanlış ürün, yanlış beden ve yanlış renk gönderimleri gibi sebepler dahilinde, kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden ürünün size teslim tarihinden itibaren yedi (7) iş günü içerisinde camasirdeposu.com Müşteri Hizmetleri ile temasa geçerek iade edebilirsiniz.

Hijyen ve Sağlık açısından, iç giyim ürünlerinde, aldığınız ürünün bedeninize uymaması gibi sebeplerle iade alınmamaktadır.
 
camasirdeposu.com'da Beden Ölçü Tabloları, yeterli olacak şekilde verildiğinden, ürünlerinizi alırken bu tablolardan faydalanmanız, yanlış beden seçiminizi önleyecektir.
 
Müşteri  Hizmetleri  departmanımızdan  onay   alınmadan  gönderilen  paketler Kargo firmalarından teslim alınmayacaktır.İade yapılacak ürün, sadece, camasirdeposu.com’un alıcıya göndermiş olduğu Kargo firmasıyla gönderilebilir ve teslim alınır.
 
Bu sürenin dışında herhangi bir şekilde ürün iadesi yapılmamaktadır.Vermiş olduğunuz siparişin İPTAL'i için aynı gün içerisinde iletişim formu veya telefon vasıtasıyla müşteri hizmetlerimizle irtibata geçmeniz gerekmektedir.
 
Müşteri, ürünü kendisine teslim edildiği durumu ile iade etmekle yükümlüdür.Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi durumunda iade edilen ürün yedi (7) iş günü içerisinde camasirdeposu.com  ’a ulaştığı andan itibaren, on (10) iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir.
 
İade hakkının kullanılması halinde, 3. kişiye veya alıcıya teslim edilen mal/hizmete ilişkin fatura aslının ürün ile birlikte gönderilmesi zorunludur.Fatura aslı gönderilmezse alıcıya ödemesi iade edilemez.
 
camasirdeposu.com, üründe bozulma, kırılma, tahrip ve kullanılma olmaması durumunda ürünü iade alacak ve bedelini iade edecektir.
Bu şartlara uyan İade Ürünün Kargo Ücreti camasirdeposu.com'a aittir.
 
Göndermiş olduğunuz İade Ürün Kargosunun Takip Numarasını bize bildirmeniz, ürün değişim ve ücret iade sürecini hızlandıracaktır.
 
Hediye ürünlerde,Sepet ve Fırsat Ürünlerinde kesinlikle iade alınmamaktadır.
 
 
Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri
 
Tel    0212 514 92 80       
Mail             iletisim@camasirdeposu.com