İndirim Çeki

İNDİRİM ÇEKİ

Sitemizden ve ya diğer sitelerin kampanyalarından sahip olduğunuz  indirim çekinizi alışverişlerinizde kullanabilmeniz için gerekli koşulları dikkatlice okuyunuz.İndirim çekleriniz için detaylı bilgiyi sitemizin iletişim kanallarından ve ya tedarik ettiğiniz diğer sitelerden öğrenebilirsiniz.

-İndirim Çekleri nakte çevrilemez.

-İndirim Çekinizi sadece 1 (bir) alışverişinizde kullanabilirsiniz.Birden fazla İndirim çekiniz birleştirilerek tek bir alışverişte kullanılamaz.

-Kullanılmayan İndirim çeki bakiyesi için  iade ve/ve ya Yeni İndirim Çeki talep edilemez.

-Son kullanım tarihine kadar kullanılmayan indirim çekleri için yenileme talep edilemez.

-Kullanmadığınız veya kullanmak istemediğiniz İndirim Çeklerinin iadesini, Çeki aldığınız alışveriş sitesinden yapabilirsiniz.

-Burada belirtilen çek kullanım koşulları haricinde, almış olduğunuz İndirim Çekinin diğer kullanım şartları ve bunların tarafınıza bilgilendirilmesi, İndirim Çekini aldığınız alışveriş sitesinin sorumluluğundadır.

 

 Alışveriş Sepetinizde İndirim Çekinizi kullanacağınız alan aşağıda işaretlenmiştir.

 

 

 

Hediye Çekinizi Kullanamamanız halinde;

 

Geçersiz İndirim Çeki Hatası :  Almış olduğunuz indirim çeki, yanlış ya da kullanılmıştır.Öncelikle çekinizi almış olduğunuz alışveriş sitesinden kontrol ediniz.Eğer indirim çekiniz doğru ve yine kullanamıyorsanız camasirdeposu.com ile iletişime geçiniz.

Bu İndirim Çeki alışverişiniz için uygun değildir Hatası : Yapmış olduğunuz alışveriş tutarı İndirim çekini kullanabilmeniz için yeterli değildir.İndirim Çekini kullanabilmeniz için gerekli koşulları, çeki satın aldığınız alışveriş sitesinden tekrar kontrol ediniz.