Ödeme,Teslimat ve Kargo Bilgileri

Ödeme Seçenekleri

- Kredi Kartı : Tüm Kredi Kartları ile tek çekim, Axess Kartınızla 12 ay Taksit ile ödeme yapabilirsiniz.Taksit seçeneği, sadece Axess ve Bonus Kart için geçerlidir, Axess Kart için 4 Ay'a kadar,Bonus Kart için 2 Ay'a kadar %0 komisyon uygulanmaktadır.

- Banka Havale - EFT
- P.T.T. Havale
- Kapıdan Nakit Ödeme


Teslimat ve Kargo Bilgileri

-camasirdeposu.com' a vermiş olduğunuz siparişler en geç 7(yedi) iş gününde Kargo'ya verilir.
-Banka ve P.T.T. Havaleli Ödemelerinizde bu süreç, havalenizi yapmanızdan  hemen sonra başlar.

-Siparişiniz Kargo'ya verildiğinde haberdar edilirsiniz ve Kargo Takip Numaranız mail ile size bildirilir.
-camasirdeposu.com, stok durumunu, olağandışı etkenleri ve olası Kargo Şubelerinin aksaklıklarını düşünerek,sipariş vermiş olduğunuz ürünü en geç 7(yedi) iş günü içerisinde Anlaşmalı Kargo Firmasına teslim etmeyi taahhüt eder.Bu ve diğer sebeplerden dolayı taahhüt ettiğimiz süre içerisinde ürününüz Kargoya verilmemişse, size bildirmek suretiyle, siparişiniz otomatik olarak iptal edilir ve Ödemeniz iade edilir.
-Havale ile Ödeme Seçeneğini kullandığınızda, havale işleminizi, hafta içi, siparişi vermenizden sonraki 24 saat içerisinde, cuma günü ve hafta sonu vermiş olduğunuz siparişleriniz için de, Pazartesi günü    gerçekleştirmezseniz, siparişiniz otomatik olarak iptal edilir.

Siparişiniz için Havale İşleminizi gerçekleştirdiğinizde, lütfen Havale Bildirim Formu'nu doldurunuz.


-Kapıdan Nakit Ödeme Hizmeti,sadece anlaşmalı olduğumuz P.T.T. Kargo ve MNG Kargo  tarafından sağlanmaktadır.Kapıdan Ödeme Hizmet Bedeli sabit 4.50 (dört lira elli kuruş) TL.olup, alıcıya aittir.

-MNG Kargo ve P.T.T.Kargo gönderim ücreti sabit 5.00 TL.dir ve 75.00 (yetmişbeş) TL.ye kadar olan alışverişlerde alıcıya,üzeri alışverişlerde camasirdeposu.com'a aittir.

-Yurtdışı'na gönderimimiz yoktur.

 

3D Secure Ödeme Sistemi ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayın
 

Anlaşmazlık ve sorun halinde lütfen İletişime geçin
iletisim@camasirdeposu.com